У темно-зеленому жакеті та з новою зачіскою: Олена Зеленська поспілкувалася з королевою Швеції

Повернувшись зі штатів до Києва, перша леді України продовжує свою роботу. Олена Зеленська поспілкувалася з Її Величністю королевою Швеції Сільвією, яка особисто опікується тимчасово переміщеними українцями у своїй країні.

У темно-зеленому жакеті та з новою зачіскою: Олена Зеленська поспілкувалася з королевою Швеції - today.ua

З дружиною короля Швеції Олена Володимирівна поспілкувалася по відеозв'язку. Для офіційної зустрічі вона вибрала дуже гарний образ.

Вибір дружини українського президента впав на елегантний жакет-сорочку з прихованою лінією гудзиків, щільним коміром, підплічниками та манжетами в дуже красивому насиченому зеленому відтінку.

Також перша леді України зробила нову зачіску. Вона поклала волосся на бічний проділ, прибрала волосся назад в елегантну зачіску, а спереду залишила трохи підкручений локон волосся, щоб він обрамляв обличчя.

З аксесуарів Олена Зеленська обрала браслет, каблучку та трендові сріблясті сережки, а у макіяжі зробила акцент на очах.

У темно-зеленому жакеті та з новою зачіскою: Олена Зеленська поспілкувалася з королевою Швеції

"Її Величність – учасниця київського Саміту перших леді та джентльменів. Королева Швеції Сільвія багато років опікується захистом прав дітей. Всесвітній фонд "Дитинство" Її Величності вже понад 20 років запобігає жорстокому поводженню з дітьми, їх експлуатації та домашньому насильству. Тож цього разу в телефонній розмові ми обговорили досвід Швеції в цій сфері, зокрема щодо захисту дитинства, охорони здоров’я та відстоювання прав жінок, і його запровадження в Україні. А ще Її Величність розповіла про успіх дитячого табору, у якому мали змогу відпочити маленькі українці, що вимушено перемістилися до Швеції цього літа. Королева Сільвія запевнила, що увага всієї Швеції прикута до України. Вдячна за це й думаю, що завдяки величезній підтримці всіх демократичних країн на Саміті-2023 ми говоритимемо вже про відбудовану Україну", - розповіла Олена Зеленська.

Нагадаємо, Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у США. Підтримати першу леді України прийшли Хілларі Клінтон та актор Метт Деймон.