У темно-синій сукні з манжетами: 69-річна Бріжит Макрон причарувала на зустрічі з першою леді України

Перша леді Франції прилетіла до США, щоб зустрітися з Оленою Зеленською та відвідати виставку, присвячену війні в Україні. Бріжит Макрон, як завжди, була елегантна і вирішила підкреслити свої стрункі ноги.

У темно-синій сукні з манжетами: 69-річна Бріжит Макрон причарувала на зустрічі з першою леді України - today.ua

Дружина українського президента після похорону королеви Англії вирушила до Нью-Йорка, де в неї заплановано багато зустрічей із дружинами та чоловіками світових лідерів. Вона вже зустрілася з першими леді Польщі та Литви, а також іншими подружжям дев'яти глав світових держав.

В Український інститут Америки перша леді Франції прибула у дуже гарній приталеній сукні темно-синього відтінку з фактурними плечима, жатою лінією декольте, високими манжетами та пишною спідницею завдовжки трохи нижче колін. Образ 69-річна колишня вчителька завершила класичними чорними замшевими туфлями. Волосся Бріжит Макрон уклала за звичкою, підкрутивши кінці всередину, а в макіяжі віддала перевагу улюбленому смокі-айсу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

“Пані Макрон, перша леді Франції, поділилася теплими емоціями щодо наших дітей: "Ви не уявляєте, як швидко вони адаптуються, як швидко вивчають французьку мову!" І загалом похвалила рівень знань навіть наймолодших наших учнів, який дає їм українська школа. Тому дружина Президента Франції з розумінням поставилася до мого прохання подбати про можливість запровадження гнучкого графіка відвідування школи для наших дітей у Французькій Республіці. Багато з них і далі навчаються дистанційно за українською програмою. У багатьох країнах батькам нині доводиться робити вибір між місцевою та рідною школою, але, якщо уряди докладуть зусиль, не треба буде ні від чого відмовлятися, - зазначила Олена Зеленська. - Як завжди, знайшла в особі пані Макрон союзницю. Як і Україна – в особі Франції".

У темно-синій сукні з манжетами: 69-річна Бріжит Макрон причарувала на зустрічі з першою леді УкраїниУ темно-синій сукні з манжетами: 69-річна Бріжит Макрон причарувала на зустрічі з першою леді України Нагадаємо, Бріжит Макрон у мінісукні та капелюшку з вуаллю разом із чоловіком приїхала на похорон Єлизавети II.