У сонячній Греції: “Холостяк“ Іраклі Макацарія похвалився красунею-дружиною у крихітному бікіні

Учасник українського проекту "Холостяк" Іраклі Макацарія нарешті знайшов свою єдину. Його обраницею стала юна особа, яка на 17 років його молодша. Одразу після чарівного весілля закохані полетіли у подорож.

У сонячній Греції: “Холостяк“ Іраклі Макацарія похвалився красунею-дружиною у крихітному бікіні - today.ua

Днями у Грузії відбулося пишне одруження грузинського бізнесмена, який раніше брав участь в українській версії романтичного телешоу "Холостяк". Не знайшовши кохану на проекті, Іраклі Макацарія пощастило зустріти кохану на батьківщині.

Наступного дня після вечірки закохані сіли на літак і вирушили у весільну подорож. Місцем свого призначення вони обрали сонячну Грецію, а саме півострів Халкідікі. Вони зупинилися у 5-зірковому готелі Sani Resort.

У сонячній Греції: “Холостяк“ Іраклі Макацарія похвалився красунею-дружиною у крихітному бікіні 37-річний екс-"Холостяк" Іраклі Макацарія похвалився знімками зі своєю красунею дружиною, яка позувала у крихітному роздільному купальнику. Ліза Чічуа одягла трендове бікіні у стилі ретро синьо-білого кольору з високими плавками та топом без бретельок. 20-річна дівчина похвалилася приголомшливою модельною зовнішністю – нескінченно довгими стрункими ногами без целюліту, вузькою талією, плоским животом, рельєфним пресом та підтягнутими руками.

Грузинський бізнесмен теж похвалився чудовою спортивною фігурою, позуючи на фото у коротеньких плавках разом із коханою.

У сонячній Греції: “Холостяк“ Іраклі Макацарія похвалився красунею-дружиною у крихітному бікіні Закохані познайомились, коли Лізі було 18 років. Вони зустрічалися два роки, а у квітні 2022 року Іраклі став на одне коліно і покликав кохану заміж. Весілля відбулося через три місяці.

Нагадаємо, юна дружина "Холостяка" Іраклі Макацарія підкорила красою на весіллі, змінивши три приголомшливі білі сукні.