У сукні зі стрілками: Олена Зеленська показала найкрасивіше офісне вбрання

Олена Зеленська не припиняє демонструвати своє унікальне почуття стилю. Перша леді України, яка має дотримуватися суворого офісного дрес-коду, вміло впроваджує у свої образи тренди та незвичайні стильні речі. Цього разу дружина українського президента вийшла у світ у маленькій чорній сукні.

У сукні зі стрілками: Олена Зеленська показала найкрасивіше офісне вбрання - today.ua

В офіційному обліковому записі Олени Зеленської в Інстаграм з'явилося фото першої леді з її офісу. У кадрі дружина Володимира Зеленського постала сидячи за столом. Красуня-блондинка повідомила, що написала листа зі словами підтримки та любові українцям на тимчасово окупованих територіях.

"Моє послання – одне з тисячі, що їх збирають у межах проєкту "Листи любові" для людей, які опинилися в заручниках окупаційного режиму, - зазначила перша леді. – Нас розділяє лінія фронту, але зв’язок між нами не розірвати. Тож маємо всіма доступними способами підтримувати українців і дати їм зрозуміти, що це тимчасово. Що ми не забули про них і за них боремося”.

У кадрі Олена Зеленська постала у гарній маленькій чорній сукні з широкими рукавами до лінії ліктя та стрілками на рукавах та по лінії декольте. Образ дружина глави держави завершила елегантним годинником і скромними сережками. Вона залишила волосся розпущеним, а з одного боку прибрала локони за вухо.

У сукні зі стрілками: Олена Зеленська показала найкрасивіше офісне вбрання Нагадаємо, Олена Зеленська у білій футболці та об'ємному піджаку похвалилася новим стильним вбранням.