У маминих шкіряних чоботях та міні: 19-річна дочка Олени Кравець здивувала дорослим вбранням

Поки Олена Кравець із молодшими дітьми перебуває за кордоном, її старша донька Маша сама мешкає у Києві. Але дівчинці не звикати, адже вона живе окремо від батьків із 15-річного віку.

У маминих шкіряних чоботях та міні: 19-річна дочка Олени Кравець здивувала дорослим вбранням - today.ua

Маша Кравець вже зовсім доросла. Вона виросла в красиву струнку та стильну дівчину. Активно займається танцями та все частіше радує підписників новими постами.

В особистому обліковому записі в Інстаграм вона опублікувала серію нових фотографій, зроблених десь у парку Києва. У пошуку наряду для прогулянки донька Олени Кравець зазирнула в мамин гардероб, щоб запозичити стильні високі шкіряні чоботи-казаки.

"Вибач мама ... довелося вкрасти твої чоботи", - зазначила Маша Кравець. А її зіркова матуся жартома в коментарях написала: "Я зрозуміла, треба повертатися швидше".

У маминих шкіряних чоботях та міні: 19-річна дочка Олени Кравець здивувала дорослим вбранням 19-річна донька Олени Кравець одягла чоботи разом із чорною джинсовою оверсайз сорочкою. Образ вона завершила масивними стильними прикрасами, а також трендовою сумочкою-багетом сріблястого кольору. Маша поклала волосся в кінський хвіст, залишивши попереду чубчик обрамляти обличчя. У маминих шкіряних чоботях та міні: 19-річна дочка Олени Кравець здивувала дорослим вбранням

"Вау вау вау", "Хіба мама може бути проти? Дуже крута ти", "Краса", "Неймовірна", "Квітнеш", "Супер пупер", "Красива дівчина", "Марія, ти нереальна", - пишуть фоловери .

Нагадаємо, донька Олени Кравець у шкіряних штанях засвітила інтер'єр квартири, в якій мешкає у Києві.