У латексній сукні з глибоким декольте: 14-річна Тіна Кароль здивувала дорослим зовнішнім виглядом на архівному відео

Тіна Кароль обрала для себе образ фатальної жінки, яка одягає сміливе вбрання та любить підкреслювати жіночні вигини. Але, зважаючи на все, виконавиця завжди була такою. До мережі потрапив архівний запис, на якому 14-річна співачка вийшла на сцену в досить сміливому вбранні.

У латексній сукні з глибоким декольте: 14-річна Тіна Кароль здивувала дорослим зовнішнім виглядом на архівному відео - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм українська артистка поділилася відеозаписом, зробленим понад 20 років тому. Шанувальники дійшли висновку, що у ролику Тіні Кароль не більше 14 років. Оголошуючи виступ виконавиці, ведучий назвав її Тетяною Ліберман – співачкою з Івано-Франківська.

"Через терни до зірок! Мрія завжди перемагає. Мріємо сміливо!" – зазначила Тіна Кароль у підписі.

У кадрі 14-річна співачка постала у досить сміливому вбранні як для підлітка. Вона була одягнена в латексну чорну мінісукню без рукавів з глибоким декольте, що ледве прикривав усе найпотаємніше. Образ вона завершила туфлями на підборах, а волосся уложила у високий кінський хвіст на маківці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль (@tina_karol)

"Така маленька талановита Тіночка", "Вже в ті юні роки сяяла найяскравіше за всіх", "Відчувається характер", "У дитинстві така гарна була. Голос дуже змінився. Зараз ви неймовірна", "Зірка, вже тоді було видно!", " Неймовірна. Який латексний сарафан і зачіска, і ноги. Завжди була модною та стильною!", "Така була молода, і вже в латексі", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Тіна Кароль подарувала квартиру хлопчику з Маріуполя, який вів щоденник війни - поряд з озером та лісом.