У конфлікт в Нагірному Карабасі втрутилася ще одна країна - екстрена заява Азербайджану

Між Азербайджаном і Грецією вибухнув скандал. Президент Ільхам Алієв звинуватив офіційні Афіни в тому, що вони підтримують підготовку та відправку бойовиків для участі в нагірно-карабаському конфлікті на стороні Вірменії.

У конфлікт в Нагірному Карабасі втрутилася ще одна країна - екстрена заява Азербайджану - today.ua

Уряд Азербайджану відкликало для консультацій свого посла в Греції. «Ми донесли до відома МЗС Греції, надали інформацію з відкритих джерел про прибуття громадян Вірменії із зарубіжних країн, в тому числі з Греції, на окуповані території Азербайджану для участі у військових діях», - йдеться в офіційній заяві МЗС Азербайджану.

В Єревані звинувачення з боку азербайджанської влади спростовують. В Афінах теж відкликали свого посла з Азербайджану і назвали заяви Баку образливими і необґрунтованими. За даними МЗС Греції, влада країни не має ніякого відношення до підтримки і вербування бойовиків-терористів, підготовки терористичних акцій. Також в МЗС спростували здійснення кібератак з грецької території на Азербайджан в контексті нагірно-карабаського конфлікту. Грецькі дипломати всі звинувачення назвали жорстким демаршем з боку Азербайджану.У конфлікт в Нагірному Карабасі втрутилася ще одна країна - екстрена заява Азербайджану Варто відзначити, що кілька днів тому азербайджанський лідер Ільхам Алієв заявив, що активну участь у врегулюванні нагірно-карабаського конфлікту повинні приймати тільки президент Росії Володимир Путін і президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган. Що стосується прем'єр-міністра Вірменії, то Алієв заявив, що він «уже набрид світовим лідерам своїми телефонними дзвінками».

Нагадаємо, раніше Азербайджан висловив ноту протесту на адресу України, де один з членів політичної партії дозволив собі висловлювання щодо допомоги Вірменії в конфлікті в Нагірному Карабасі.