У дитинстві і зараз: Олександр Пономарьов зворушливо привітав доньку із 25-річчям

Український співак Олександр Пономарьов поділився рідкісними архівними та сучасними фото зі своєю дорослою дочкою. Євгенії виповнилося 25 років, і вона дуже схожа на свою матір.

У дитинстві і зараз: Олександр Пономарьов зворушливо привітав доньку із 25-річчям - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм український співак опублікував колаж, створений з кількох фотографій. На одному зі знімків Олександр Пономарьов постав ще зовсім молодим, тримаючи на руках свою дочку, якій на вид не більше шести років. На двох інших фото спадкоємиця артистка вже доросла.

"Моїй Євгенії сьогодні 25! Ого! Многая і Благая Літа , здоровою , щасливою і з Божим благословенням!" - наголосив у підписі гордий батько.

У дитинстві і зараз: Олександр Пономарьов зворушливо привітав доньку із 25-річчям

Загалом у Олександра Пономарьова троє дітей. Приймальна дочка Зоя, яку він удочерив, коли був одружений із продюсером Оленою Мозговою, та їхня спільна дочка, 25-річна Євгенія. Також у співака є син, народжений у стосунках із Вікторією Мартинюк (нині Чекурда).

Наскільки відомо, музикант має теплі стосунки з усіма трьома дітьми.

Нагадаємо, колишня дружина Олександра Пономарьова показала рідкісне фото їхнього 16-річного сина. Хлопчик зачарував пухкими губами та кучерями.