У білому платті-коконі: Меган Маркл вийшла в наряді, яке допоможе приховати недоліки в області живота

Меган Маркл і принц Гаррі після переїзду до США ведуть відокремлений спосіб життя і всіляко захищають свої особисті межі. Днями пара зробила рідкісний вихід у світ, якраз за кілька днів до прем'єри їхнього документального серіалу.

У білому платті-коконі: Меган Маркл вийшла в наряді, яке допоможе приховати недоліки в області живота - today.ua

Закохані приїхали до Нью-Йорка на гала-концерт «Пульсація надії 2022». Вони стали одними із лауреатів престижної премії, організованої Фондом прав людини Роберта Ф. Кеннеді. Нагородою відзначають лідерів в уряді, бізнесі, праві та шоу-бізнесі, які продемонстрували непохитну відданість соціальним змінам та працювали над захистом та просуванням справедливості та прав людини. Премії також отримали Френк Бейкер із Siris, Брайан Мойніхан із Bank of America та президент України Володимир Зеленський.

Перед камерами Меган Маркл з'явилася у чудовому образі. Вибір колишньої актриси впав на білу сукню-кокон від Louis Vuitton з довгими рукавами, спущеною лінією плечей та розрізом спереду.

У білому платті-коконі: Меган Маркл вийшла в наряді, яке допоможе приховати недоліки в області животаУ білому платті-коконі: Меган Маркл вийшла в наряді, яке допоможе приховати недоліки в області живота

Після народження двох дітей у зірки серіалу "Форс-мажори" все ще проблемною зоною залишається животик. Приховати відсутність талії і випираючий животик у неї вийшло завдяки вдалій моделі сукні і складкам, які приховували недоліки її фігури.

У білому платті-коконі: Меган Маркл вийшла в наряді, яке допоможе приховати недоліки в області живота

Свій образ дружина принца Гаррі завершила туфлями на високих підборах, невеликою чорною сумочкою, волосся забрала в гладеньку зачіску і одягла дорогоцінні довгі сережки.

У білому платті-коконі: Меган Маркл вийшла в наряді, яке допоможе приховати недоліки в області живота

Нагадаємо, Меган Маркл підкреслила недоліки фігури невдалим вбранням, яке не підходить для жінок, які не мають талії, але мають животик.