Українців чекає “задушливе“ літо: прогноз погоди на теплий сезон

Літо 2020 принесе жителям України чергові погодні аномалії, розповів директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

Українців чекає “задушливе“ літо: прогноз погоди на теплий сезон - today.ua

Українців чекає “задушливе“ літо: прогноз погоди на теплий сезонНе варто очікувати від літніх місяців 2020 року великої кількості дощів та приємного тепла, впевнений Кульбіда. Тенденція до тривалого і аномально жаркого літа продовжиться. 2020-й рік, на жаль, не стане винятком.

Більше того, Микола Кульбіда закликав українців готуватися не просто до жаркого, а до «задушливого» літа, яке має всі шанси перевершити температурні рекорди літа 2019 року.

Синоптик додав, що і про сніжні зими жителям України слід забувати. Кліматичні зміни на планеті Земля повною мірою торкнуться і нашої країни, впевнений Кульбіда. Відсутність морозів, вітру, рідкі опади у вигляді дощу, іноді мокрого снігу – такий прогноз метеоролога на майбутні зими в Україні.

Варто відзначити, що далеко не всі метеорологи поділяють точку зору Миколи Кульбіди. Про те, що літо буде аномальним, також розповів народний синоптик Леонід Горбань. Однак його прогноз погоди на червень – серпень 2020 року кардинально відрізняється від думки його колеги з Укргідрометцентру.