Зовнішня розвідка України виходить з угоди про співпрацю розвідслужб СНД

Зовнішня розвідка України виходить з угоди про співпрацю розвідслужб СНД - today.ua
Фото: rbc.ua
Loading...

Служба зовнішньої розвідки України (СЗРУ) почала процедуру виходу з Угоди про принципи та основні напрямки співпраці органів безпеки і розвідувальних служб країн-учасниць СНД у сфері розвідувальної діяльності, яка діяла з 1992 року.

Головним завданням СЗРУ, яке поставив перед спецслужбою Президент України, має стати зведення до мінімуму впливу Росії під час майбутніх виборів президентських і парламентських виборів в Україні.

У Службі зовнішньої розвідки України вказується на те, що участь української розвідки в цьому договорі поряд з російськими спецслужбами є абсурдним, враховуючи збройну агресію Російської Федерації проти України, яка триває вже п’ятий рік.

“Українській розвідці достовірно відомо, що російські спецслужби ще в 2014 році направили потужний ресурс для недопущення виходу України з орбіти впливу Кремля. Все ясніше стає те, що відповідна масштабна операція здійснювалася спецслужбами РФ в Україні задовго до відкритого збройного нападу на нашу країну”, – заявили у СЗРУ.

Також наголошується, що російські спецслужби поширили свою розвідувально-підривну діяльність не тільки на Україну, а й на країни – члени НАТО. Про що свідчать шпигунські скандали за участю російських агентів.

У Службі зовнішньої розвідки України заявили, що українські розвідники разом з партнерами по Євроатлантичному розвідувальному співтовариству продовжать виявляти і знешкоджувати шпигунів російських спецслужб.

Раніше повідомлялося, що Департамент контррозвідки Служби безпеки України (СБУ) володіє інформацією про російське громадянство дружини першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергія Семочка Тетяни Лисенко.

“Волочкова відпочиває”: Регіна Тодоренко приголомшила ідеальним шпагатом
Телеведуча Регіна Тодоренко може похвалитися шикарною фігурою навіть після пологів. Тримати себе у формі зірці допомагає плавання і йога, про що вона неодноразово заявляла в...
“Подивіться, яке тіло!”: Наталія Могилевська показала свої сексуальні ніжки
Наталія Могилевська останнім часом проявляє себе дуже активно. І це українській співачці вдається просто чудово. Цього разу зірка підлила масла у вогонь новим провокаційним фото....
Кольоровий френч і “скляні нігті”: модні тренди зимового манікюру 2020
Щороку з’являються все нові кольори, матеріали та варіанти оформлення нігтів, тому напередодні нового року слід ознайомитися, який манікюр буде модним у найближчі 12 місяців. Мода...
Авокадо для схуднення: 2-денна дієта допоможе скинути 3 кг
Дієта з авокадо — приємний і ефективний спосіб схуднути за 2 дні на 3 кг. На думку дієтологів, з’ївши авокадо або салат з нього, можна...