Україна розлютила Азербайджан: посольство звернулося за роз'ясненнями до Верховної Ради

Влада Азербайджану, який є учасником військового конфлікту в Нагірному Карабасі, не на жарт розлютилася на Україну. У зв'язку з цим, дипломати посольства Азербайджану в Києві звернулися за роз'ясненнями до спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Україна розлютила Азербайджан: посольство звернулося за роз'ясненнями до Верховної Ради - today.ua

Азербайджан розлютився, почувши слова нардепа Іллі Ківи від ОТЗЖ. Політик закликав надати допомогу Вірменії в конфлікті в Нагірному Карабасі. У своєму зверненні до Дмитра Разумкова консули відзначили недавню заяву Володимира Зеленського, який висловив прагнення налагоджувати економічні та геополітичні зв'язки між двома державами.

Проте, заяву Іллі Ківи не могло залишити байдужими Азербайджан. Дипломати обурені тим, що українські політики суперечать сказаному недавно Володимиром Зеленським про те, що військова допомога Україною не буде надаватися жодній зі сторін.Україна розлютила Азербайджан: посольство звернулося за роз'ясненнями до Верховної Ради «Дозвольте висловити наше крайнє обурення з приводу недавнього відеозвернення народного депутата Іллі Ківи на своїй сторінці Фейсбук про "війну між Туреччиною і Вірменією" із закликом до православних християн "приєднатися до тисячолітнього протистояння християнського і мусульманського світу" і надання допомоги Вірменії в цій справі ...», - підкреслюється в зверненні посольства Азербайджану в Україні.

Азербайджанські консули додали, що подібні висловлювання народних депутатів здатні спровокувати обурення не тільки офіційного Баку і Анкари, але також і всього світового співтовариства.

Нагадаємо, раніше стало відомо, чому зволікає Російська Федерація з наданням військової допомоги Вірменії в рамках договору ОДКБ. Володимир Путін пояснив позицію Москви щодо військового конфлікту в Нагірному Карабасі.