У Зеленського «біда на біді»: Богдан переживає про майбутнє глави держави

Президент України Володимир Зеленський на сьогоднішній день навіть не думає про другий термін глави держави, він мріє досидіти перший. У цьому впевнений екс-керівник Офісу президента Андрій Богдан.

У Зеленського «біда на біді»: Богдан переживає про майбутнє глави держави - today.ua

Андрій Богдан впевнений, що Володимир Зеленський не здатний вирішувати проблеми швидко і впевнено, замість цього він відкладає ухвалення необхідних рішень на потім, що вже призвело до серйозних наслідків. Як стверджує екс-глава ОП, у президента сьогодні «проблема на проблемі» та «біда на біді».

«Який другий термін? Ти тільки злітаєш. Ти ще нічого не зробив. У тебе ще нічого не виходить. Який другий термін? Я не думаю, що зараз він думає про другий термін. Я думаю, що він вже думає, як досидіти перший. Кількість відкладених проблем ... Конституційний суд - це відкладена проблема. Він її не вирішив, чи він сказав: "Так потім!". Ось бах, на - їж!», - емоційно пояснив свою точку зору Андрій Богдан.У Зеленського «біда на біді»: Богдан переживає про майбутнє глави держави Що стосується долі президента, то Андрій Богдан заявив, що він не береться прогнозувати, яке майбутнє чекає Володимира Зеленського, як Ющенко чи як Януковича, однак зізнався, що йому «страшно».

Нагадаємо, раніше Андрій Богдан заявляв, що партія «Слуга народу» зазнала фіаско на місцевих виборах, а винен в цьому Володимир Зеленський.