У них буде багато проблем: названо два знаки Зодіаку, яким не пощастить у квітні

Квітень може стати випробуванням для двох знаків Зодіаку. У них все валитиметься з рук, вони розчаруються в собі та своїх близьких. Астрологи дали поради, як не злетіти з котушки.

У них буде багато проблем: названо два знаки Зодіаку, яким не пощастить у квітні - today.ua

Два знаки Зодіаку, яким не пощастить у квітні

Тілець

Астрологи попереджають представників цього знаку Зодіаку, що вони зіштовхнуться зі складнощами не лише на роботі, а й у особистому житті. Виною тому є емоційність, агресивність та різкість Тельців. Дуже часто у відносинах у них виникають конфлікти, а у квітні ситуація погіршиться. У найгіршому випадку Тельці можуть втратити вірних друзів та зруйнувати стосунки з близькими людьми. Єдиний вихід - бути стриманими та терплячими.

У них буде багато проблем: названо два знаки Зодіаку, яким не пощастить у квітні

Козеріг

Представники цього знаку Зодіаку у квітні можуть зіткнутися із серйозними душевними переживаннями, апатією та навіть депресією. Їм здасться, що вони нічого не досягли, ні на що не здатні, та й взагалі їх ніхто не любить. Стан може посилитися і Козероги упустять неймовірні можливості, які чекають на них у квітні. Якщо дати слабину, можна ніколи не змінити своє життя на краще. Тримайте ніс за вітром.

Нагадаємо, названо три знаки Зодіаку, яким не пощастить з грошима на початку квітня - свою роль зіграє молодий місяць.