Трійця 2020: коли відзначається свято і скільки буде вихідних днів

Згідно з церковним календарем свято Святої Трійці в нинішньому році, як і завжди, буде відзначатися на 50-й день після Світлого Христового Воскресіння.

Трійця 2020: коли відзначається свято і скільки буде вихідних днів - today.ua

У 2020 році свято Трійця випадає на 7 червня. Цей день відзначають усі православні християни. Свято встановлене на честь сходження Святого Духа на апостолів і Діву Марію. Свята Трійця – це єдність Бога-отця, Бога-сина і Святого Духа.

Вогонь має силу спалювати людські гріхи, очищати і зігрівати душі. Святий Дух на Діву Марію і апостолів зійшов у вигляді палаючих язиків полум'я.

В цей день, згідно з давніми традиціями, в православних церквах і храмах проходять урочисті служби. На жаль, в 2020 році навряд чи можна буде безперешкодно взяти участь у церковному богослужінні, оскільки карантин в Україні знову продовжено, підступний коронавірус продовжує заражати все більше українців.

Трійця 2020: коли відзначається свято і скільки буде вихідних днівТим не менш, поставити свічку біля ікони, помолитися про прощення гріхів, попросити Всевишнього про дарування милості, можна і вдома. Тим більше, що в честь Трійці в нашій країні буде аж три вихідних дні. Відпочивати будемо з 6 червня (субота) до 8 червня (понеділок) включно.

Раніше стало відомо, скільки всього вихідних і святкових днів чекає українців у червні 2020 року. Крім Святої Трійці на перший місяць літа випадає відразу кілька свят.