Трендова трикотажна сукня та сумка за пару тисяч доларів - ефектний образ нареченої колишнього чоловіка Ані Лорак

Колишній чоловік Ані Лорак разом зі своєю нареченою їздить Європою. Вони побували у Швейцарії, Італії та Франції. З Парижа наречена турецького бізнесмена поділилася новими фото, похвалившись, яке вбрання обрала для походу місцевими бутіками.

Трендова трикотажна сукня та сумка за пару тисяч доларів - ефектний образ нареченої колишнього чоловіка Ані Лорак - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм 26-річна Лілія Реус опублікувала дві нові фотографії, похвалившись своїм модним вбранням.

"Місце, в яке хочеться повертатися", - зазначила наречена колишнього чоловіка Ані Лорак у підписі.

У кадрі вона постала у трендовому вбранні цієї зими - бежевому щільному трикотажному платті з довгими рукавами, високим горлом та рубчиком на юбці. Наймоднішу сукню 2022-2023 років візажист із Києва поєднала з високими чоботами-панчохами на масивній підошві, довгим бежевим пальто, шарфом та стильною сумочкою від іменитого бренду, вартістю кілька тисяч доларів.

Трендова трикотажна сукня та сумка за пару тисяч доларів - ефектний образ нареченої колишнього чоловіка Ані ЛоракТрендова трикотажна сукня та сумка за пару тисяч доларів - ефектний образ нареченої колишнього чоловіка Ані Лорак

Наречена Мурата Налчаджиоглу волосся залишила розпущеним, а в макіяжі зробила акцент на очах.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак показав свою наречену без макіяжу – така домашня.