Трамп тримається за крісло, а Байден погрожує: що відбувається в США після виборів президента

Стан справ в політиці США загострюється не на жарт. Остаточні результати президентських виборів поки не оголошені, але сили ВПС вже показали, чию сторону мають намір підтримувати. Військові США взяли під охорону будинок Джо Байдена. Дональд Трамп позиції здавати не збирається і вимагає перерахунку голосів ...

Трамп тримається за крісло, а Байден погрожує: що відбувається в США після виборів президента - today.ua

Щоб не випустити перемогу з рук і охолодити запал Республіканської партії і команди Дональда Трампа, в штабі Джо Байдена нагадали, що в США уряд має особливі повноваження, які вони можуть застосовувати до високопоставлених порушників закону.

Після того, як Дональд Трамп заявив, що він залишиться президентом США, прес-секретар штабу Байдена Ендрю Бейтс виступив з офіційною заявою, натякнувши, що якщо знадобиться, то Трампа виженуть з Білого дому силою.Трамп тримається за крісло, а Байден погрожує: що відбувається в США після виборів президента Дональд Трамп заявляє, що Джо Байден і Демократи маніпулюють виборними бюлетенями, що за підрахунками «легальних» голосів він виграв ці вибори з рекордним відривом від свого конкурента. У той же час, Джо Байден стверджує, що слова Трампа не відповідають дійсності, його перемога в президентських перегонах очевидна і незаперечна.

Ситуацію, що склалася, багато експертів коментують, як вкрай небезпечну для майбутнього США, оскільки два непримиренні табори: Демократи і Республіканці, можуть увергнути величезну наддержаву в громадянську війну. З огляду на те, що в Штатах дозволений вільний продаж зброї і на руках у населення її предостатньо, майбутнє світового гегемона виглядає жахливо. Залишається лише сподіватися на розсудливість політиків і всього американського народу ...

Дізнайтеся також, чому Джо Байден загрожує в примусовому порядку видворити Дональда Трампа з Овального кабінету в Білому домі?