ТОП-3 найбільш невдалих кольорів для волосся, які візуально роблять жінку старшою

Вибираючи в магазині фарбу для волосся, обов'язково переконайтеся, що новий відтінок не перетворить вас в стареньку бабцю. Стилісти назвали кольори, яких варто уникати всім жінкам старше 30-ти.

ТОП-3 найбільш невдалих кольорів для волосся, які візуально роблять жінку старшою - today.ua

Глибокі темні відтінки

Молоденьким дівчатам темні однотонні кольори волосся однозначно личать. Але жінкам постарше їх слід уникати, щоб не здаватися оточуючим на 10 – 15 років старшими свого реального віку. Додайте до темного переливи бурштинового або медового відтінків, і ваша зачіска заграє по-новому.

ТОП-3 найбільш невдалих кольорів для волосся, які візуально роблять жінку старшоюПлатиновий блонд

Платинові відтінки категорично не підходять зрілим дамам. Якщо теплі пшеничні і перлинні кольори роблять шкіру візуально молодшою, то сірувата платина, навпаки, підкреслить блідість і додасть зморшок.

ТОП-3 найбільш невдалих кольорів для волосся, які візуально роблять жінку старшою«Стигла вишня»

Всі відтінки червоного і фіолетового для дорослих жінок – додаткова можливість виглядати старше. Будь-яких яскравих кольорів у фарбах для волосся варто уникати, надаючи перевагу максимально натуральним і природним тонам.

ТОП-3 найбільш невдалих кольорів для волосся, які візуально роблять жінку старшоюКолорування

Різнокольорові пасма в зачісці юних дівчат виглядають чудово і цікаво. Але якщо доросла жінка наважується на подібне фарбування, то вона, на жаль, не буде виглядати привабливо, швидше дивно і химерно.

ТОП-3 найбільш невдалих кольорів для волосся, які візуально роблять жінку старшоюДо речі, шовковисте і здорові волосся – ознака молодої і здорової жінки. Щоб ваша зачіска виглядала саме так, частіше балуйте себе домашніми масками для волосся. Рецепти їх дуже прості, зате результат чудовий.