Тоня Матвієнко показала, як провела перше побачення з чоловіком з початку війни

Тоня Матвієнко разом із дітьми виїхала з України у перші дні повномасштабного вторгнення, і п'ять місяців не була вдома. За цей час вона лише раз зустрілася із чоловіком. Вони не змогли відзначити річницю весілля, а тепер, після повернення співачки до Києва, вирішили надолужувати втрачене.

Тоня Матвієнко показала, як провела перше побачення з чоловіком з початку війни - today.ua

Тоня Матвієнко разом із чоловіком, співаком Арсеном Мірзояном, а також їхньою спільною дочкою Ніною та спадкоємицею співачки від попередніх стосунків, вирушили під Київ, щоб приємно провести час усією родиною.

Місцем для відпочинку зіркова родина обрала кінний клуб у селі Бобриця Київської області. Адже іпотерапія – чудовий вибір не тільки для активного відпочинку, а й для відновлення психічного здоров'я.

"Неймовірний день. Такі емоції запам'ятаються назавжди, дякую", - зазначила у публікації Тоня Матвієнко.

Тоня Матвієнко показала, як провела перше побачення з чоловіком з початку війниТоня Матвієнко показала, як провела перше побачення з чоловіком з початку війни В особистому акаунті в Інстаграм співачка опублікувала серію фотографій, показавши Арсена Мірзояна, який тримає на руках доньку Ніну, рідкісний спільний кадр із чоловіком, а також фото підрослої дочки Уляни.Тоня Матвієнко показала, як провела перше побачення з чоловіком з початку війни

"Дуже красива сім'я", "Татусева дівчинка. Які милі фото", "Люблю", - пишуть шанувальники в коментарях.

Тоня Матвієнко показала, як провела перше побачення з чоловіком з початку війниТоня Матвієнко показала, як провела перше побачення з чоловіком з початку війни Нагадаємо, у розлуці Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян відсвяткували 5-ту річницю весілля. З шанувальниками співачка поділилася цього дня рідкісними кадрами з весілля - Олег Винник ведучий і дві вінчальні сукні.