Тихановська поставила ультиматум Лукашенко і дала на його виконання термін в 13 днів

Автор: Шевченко Лилия

Якщо умови ультиматуму не будуть виконані, то Світлана Тихановська пригрозила уряду Білорусі новими акціями протесту на великих підприємствах. Чого вимагає лідер опозиції від Олександра Лукашенка в обмін на порядок і спокій в державі?

Тихановська поставила ультиматум Лукашенко і дала на його виконання термін в 13 днів - today.ua

Вимоги колишнього кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської вельми непрості. Однак, якщо ультиматум опозиціонерів не буде виконаний за тринадцять днів, то на чотирнадцятий обіцяють новий сплеск страйків на всіх підприємствах. Це загрожує стабільності економічної ситуації в Білорусі.

Так, Світлана Тихановська вимагає, щоб Олександр Лукашенко якомога швидше подав у відставку, звільнив усіх політичних в'язнів і прибрав силовиків з вулиць міст.Тихановська поставила ультиматум Лукашенко і дала на його виконання термін в 13 днів У разі, якщо уряд держави проігнорує ультиматум об'єднаної опозиції, то 25 жовтня 2020 р на вулиці міст знову вийдуть «мирні протестувальники з Народним Ультиматум», а на наступний день будуть блоковані всі автотраси, паралізована продаж товарів в державних магазинах, зупиняться підприємства.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Поки ж, у влади Республіки Білорусь є 13 днів для виконання волі народу. У цей період будуть проходити виключно мирні протести в Мінську та інших містах країни.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Парламенті Данії невідомий пранкер 40 хвилин морочив голови учасників під час онлайн-засідання, видаючи себе за Світлану Тихановську.