Тест на уважність: знайдіть кішку серед сов за 30 секунд

Розгляньте малюнок, він допоможе вам зрозуміти, наскільки ви уважні до деталей. Кішка адже ж не схожа на птаха, вірно? Значить, ви легко її відшукаєте...

Тест на уважність: знайдіть кішку серед сов за 30 секунд - today.ua

Тест на уважність – це відмінна зарядка для розуму і кмітливості. Навчившись вирішувати подібні головоломки, ваш мозок почне звертати увагу на неочевидні і майже непомітні для інших людей деталі. Чи варто говорити, що саме вони нерідко виявляються найважливішими? Диявол криється в дрібницях, пам'ятаєте?

Щоб пройти тест на уважність, слід братися за нього виключно в спокійному і розслабленому стані. Вам не повинні заважати і відволікати вас протягом всього відведеного часу.

«Проскануйте» очима картинку, не поспішайте, хаос і поспіх тільки зіб'ють вас з пантелику, ваш мозок просто не встигне усвідомити, що в його поле зору потрапив кіт, а не сова.

Відшукати серед сов котика слід за 30 секунд. Якщо не вийшло, то дайте собі ще трохи часу і пухнастий хитрун обов'язково знайдеться.

А знаходиться він тут:

Тест на уважність: знайдіть кішку серед сов за 30 секундЯк бачите, кішка спробувала ввести вас в оману, але тепер-то ви знаєте, як виглядає якісне маскування. А значить, якщо цю головоломку вирішити без підказки не вдалося, то спробуйте щастя в іншій задачці.

Пройдіть ще один тест на уважність, відшукайте кота на картинці за 15 секунд. Кошлатий знаходиться на самому видному місці, але чомусь знайти його майже нікому не вдається.