Теракт в Ніцці: озброєний чоловік з криком «Аллах акбар» напав на людей в базиліці Нотр-Дам

Озброєний ножем чоловік напав на відвідувачів базиліки Нотр-Дам у Франції. Є жертви і постраждалі. Що відомо про теракт в Ніцці?

Теракт в Ніцці: озброєний чоловік з криком «Аллах акбар» напав на людей в базиліці Нотр-Дам - today.ua

Як повідомляють французькі влади, від дій озброєного ножем терориста в Ніцці постраждали три людини, двоє з них загинули, третій - в лікарні у важкому стані.

Пізніше, градоначальник міста, в якому стався теракт, Крістіан Естрозі повідомив, що нападника затримали сили правопорядку. Естрозі також заявив, що попереднє розслідування вказує на те, що озброєний чоловік готував «терористичну атаку в серці базиліки Нотр-Дам». На даний момент французькі правоохоронці шукають спільників терориста, в МВС закликали громадян триматися подалі від центру міста. Очевидці повідомляють, що перед нападом терорист викрикував «Аллах Акбар».Теракт в Ніцці: озброєний чоловік з криком «Аллах акбар» напав на людей в базиліці Нотр-Дам Повідомляється, що жертвами злочинця стилі чоловік і жінка, ще одна жінка перебуває в реанімації, лікарі борються за її життя. До проведення слідчих дій на даний момент вже підключений прокурор Франції, що спеціалізується на боротьбі з тероризмом. Офіційно поки що жодна з терористичних організацій відповідальність за напад на перехожих в базиліці Нотр-Дам не взяла.

Нагадаємо, трохи більше двох тижнів тому у Франції, в передмісті Парижа, стався теракт. 18-річний чеченець, батьки якого покинули Росію більше 10 років тому, напав на вчителя історії.