Темно-зелений та бежевий: Олена Зеленська показала наймодніше поєднання кольорів цієї осені

Олена Зеленська сьогодні разом із нідерландською принцесою Лаурентін, першою леді Німеччини Ельке Бюденбендер та першою леді Австрії Доріс Шмідауер відкрила новий проект, який допоможе українським дітям чути голоси рідних та близьких, які залишилися в Україні чи службовців на фронті.

Темно-зелений та бежевий: Олена Зеленська показала наймодніше поєднання кольорів цієї осені - today.ua

Зі свого офісу в Києві в онлайн-режимі перша леді України презентувала Better Time Stories – проект, завдяки якому діти – вимушені переселенці отримають за кордоном не просто книгу рідною мовою, а книгу, начитану близькою людиною, яка залишилася в Україні і якої не вистачає.

Проект ініційований компанією Interactive Kids Story, започаткованою українським підприємцем Андрієм Шмігельським.

Темно-зелений та бежевий: Олена Зеленська показала наймодніше поєднання кольорів цієї осені

"Сотні наших дітей за кордоном, зовсім як у мирний час, зовсім як удома, отримають вечори сімейного затишку завдяки читанню. Адже сімейне читання, коли мама чи тато бере книжку до рук і читає вголос, – це справжній ритуал не лише в Україні, а й в усіх країнах, де полюбляють книжки. Це миттєве створення затишку й захищеності. Це саме те, що всі ми згадуємо, ставши дорослими, – як нам читали, а ми слухали. Чи не так?" – зазначила Олена Зеленська.

Перед камерами перша леді України постала у темно-зеленій блузі з краваткою та манжетами, яку вже одягала раніше. Поверх вона накинула бежевий піджак, а образ завершила золотими сережками та гарною зачіскою.

Темно-зелений та бежевий: Олена Зеленська показала наймодніше поєднання кольорів цієї осені

Нагадаємо, Олена Зеленська у чорному жакеті з білою вишивкою та трендових сережках виступила на Good Morning America.