Стрижка блант боб: наймодніша омолоджуюча стрижка на весну 2023

Навесні 2023 року в моду повернулася омолоджуюча стрижка - блант боб. Це коротка зачіска, яка передбачає довжину волосся від мочок вух до лінії підборіддя.

Стрижка блант боб: наймодніша омолоджуюча стрижка на весну 2023  - today.ua

Назва стрижки блант боб (blunt bob) у перекладі з англійської мови означає "тупий боб". Вона може бути як максимально коротким, так і відрослим. Важлива деталь – кінчики волосся не повинні бути профільовані. Головне – чіткий та акуратний зріз, який виграшно виглядає як на тонких, так і густих локонах.

Можливі варіації блант боба – з чубчиком і без, на прямі та хвилясті пасма. Але стрижка більш виграшно виглядає на випрямленому волоссі, коли чітко промальована архітектура.

Особливості стрижки блант боб

Зачіска виявилася однією з найпопулярніших цього сезону. Вона підходить жінкам будь-якого віку та практично з будь-якою формою обличчя. Важливий момент – правильно підібрана довжина волосся.

Стрижка блант боб: наймодніша омолоджуюча стрижка на весну 2023 Стрижка блант боб: наймодніша омолоджуюча стрижка на весну 2023

Стрижка стильна та досить проста. Вона не вимагає складного укладання та візуально омолоджує. Вона дозволяє практично щодня змінювати образи. Можна просто нанести пінку і висушити волосся за допомогою круглої щітки, можна зробити хвилі або накрутити локони, використовуючи бігуді.

Важливо створити прикореневе об'єм. Можна використовувати спрей, що текстурує, або відмовитися від укладальних засобів.

Стрижка блант боб: наймодніша омолоджуюча стрижка на весну 2023

Стилісти відзначають, що чим довше блант боб, тим він виглядає жіночнішим і романтичнішим. Найлаконічніші варіанти більше йдуть молодим дівчатам або жінкам, які віддають перевагу спортивному стилю. Красуням з круглим обличчям краще звернути увагу на боб довжиною нижче підборіддя.

Стрижка дозволяє підкреслити риси обличчя, виділити вилиці, звузити щоки та візуально наблизити форму до овалу.

Стрижка блант боб: наймодніша омолоджуюча стрижка на весну 2023

Блант боб "ущільнює" волосся завдяки рівному зрізу. Щоб створити гламурний варіант, спробуйте використати сироватку з ефектом сяйва. Розподіліть його долонями по сухим пасмам.

Нагадаємо про іншу актуальну стрижку на весну 2023 – це Аврора.