Today.ua

Чи варто це того: названі три головні мінуси нарощених вій

Не всім від природи дістаються довгі вії, і дівчата поспішають до майстра, щоб той виправив цю ситуацію. Крім красивого відкритого погляду та сексуальності нарощені вії ще й додають масу проблем у наше життя. Стилісти розповіли, чому варто відмовитися від цієї б'юті-процедури.

Три головні мінуси нарощених вій

Відразу поговоримо про плюси, адже вони суттєві. Перше – це економія часу. З ранку не потрібно витрачати півгодини на макіяж, запізнюючись на роботу чи навчання. Друге - у вас завжди ідеальний зовнішній вигляд, немає туші, що підтекла, або грудок у куточках очей - все виглядає неперевершено.

Однак, якщо говорити про мінуси, то їх більше.

Найголовніше, нарощені вії потрібно оновлювати кожні 2-3 тижні, а це коштує зовсім недешево. Наприклад, по Києву середня ціна становить 500 гривень за нарощування.

Щоб нарощені вії якомога довше зберігали свій первозданний зовнішній вигляд, вони вимагають особливого догляду – не можна терти очі руками, видаляти макіяж засобами на олійній основі, інакше послабиться клей, і вії почнуть випадати. Щодня потрібно розчісувати вії спеціальною щіточкою та наносити спеціальну сироватку.

Якщо ви любите спати на боці або животі, то з нарощеними віями можна про це забути, тому що в такому положенні вони заламуватимуться і сплутуватимуться, що зіпсує весь вигляд.

Знімати нарощені вії самостійно вдома не рекомендується, оскільки є ризик завдати серйозної шкоди натуральним волоскам. По Києву в середньому ця послуга коштуватиме 200 гривень.

Але ми знаємо, що краса вимагає жертв.

Нагадаємо, названо наймодніші зачіски 2023 року - мікробоб, багатошарове піксі та каскад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ