Стильний та універсальний: Олена Зеленська продемонструвала піджак, який ніколи не вийде з моди

44-річна Олена Зеленська здійснила черговий вихід у світ та привернула увагу до свого вбрання. Вибір першої леді України впав на ідеальний піджак, який має бути у гардеробі кожної жінки.

Стильний та універсальний: Олена Зеленська продемонструвала піджак, який ніколи не вийде з моди - today.ua

Дружина українського президента взяла участь у відкритті Форуму "Креативна Україна: сила та стійкість", що проводиться міністерством культури та інформаційної політики України. Цього року увага була зосереджена на ролі креативних індустрій у визвольній війні України та їхньому внеску у перемогу.

Це був онлайн-захід, який Олена Зеленська провела зі свого офісу. За столом перед комп'ютером перша леді України з'явилася в ідеальному піджаку - класичному жакеті з підплічниками в міру широкими рукавами, ідеальним рядком і лініями. Вибір екс-сценаристки студії "Квартал 95" упав на універсальний відтінок - бежевий, який підійде під будь-який образ.

Його можна включати не тільки в офісний дрес-код, а й у повсякденний. Наприклад, одягнути з синіми чи блакитними джинсами та кедами, міні-спідницею та високими чоботами-трубами, або широкими брюками та жокейськими чоботями.

Стильний та універсальний: Олена Зеленська продемонструвала піджак, який ніколи не вийде з моди

Під піджак Олена Зеленська вдягла білу блузу, а образ завершила трендовими золотими сережками. Волосся вона поклала на бічний проділ і залишила розпущеним, а в макіяжі зробила акцент на очах.

«Книжки без кордонів» і всесвітній 100-річний ювілей «Щедрика», українські аудіогіди в провідних пам’ятках світу та спеціальний розділ для українських музеїв Ukraine is here на платформі Google Arts & Culture... Із кожною піснею, кожним концертом, кожним українським словом українська культура шириться світом, як ніколи раніше. Вона наш свідок, і вона наш голос у тому, що ми зараз переживаємо, тож має звучати й звучить, посилюючи нас у боротьбі з ворожою навалою", - зазначила Олена Зеленська.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо, Олена Зеленська у незвичайному блакитному жакеті прийняла нагороду Гілларі Клінтон.