Старша у РФ, а молодша відмовляється їхати з України: Ольга Сумська розповіла про труднощі в сім'ї

Ольга Сумська – мати двох дочок. Старша живе в Росії та одружена з російським актором – з початку повномасштабної війни Антоніна Паперна жодного разу не висловилася про те, що відбувається, і перестала вести соціальні мережі, але вечірки в Москві відвідувати не забуває. А ось молодша – 20-річна Ганна, навіть за загрози ракетного обстрілу відмовляється їхати з України.

Старша у РФ, а молодша відмовляється їхати з України: Ольга Сумська розповіла про труднощі в сім'ї - today.ua

У квітні українська актриса разом зі своєю молодшою дочкою виїжджала на місяць до Італії. Наразі вони перебувають у Києві у своїй новій квартирі, яку Ольга Сумська придбала на своє 55-річчя. І, попри те, що за 700 метрах від їхнього будинку впала ракета, вони залишаються вдома.

Анна Борисюк навчається в університеті Карпенка-Карого на театральному факультеті. Нещодавно її однокурсниця кликала жити у Велику Британію, але дівчинка навідріз відмовляється. А все через те, що в серпні починається навчання, яке, швидше за все, проходитиме у очній формі. Донька Ольги Сумської не хоче гаяти час і пропускати навчання, бо мріє стати актрисою. Старша у РФ, а молодша відмовляється їхати з України: Ольга Сумська розповіла про труднощі в сім'ї

"Як можна навчити акторству онлайн? Дуже важко, погодьтеся. Якщо, скажімо, професія взяти мовну – це інша справа. Психологія – теж. А ось практика та енергетика – це лише наживо", – зазначила Ольга Сумська.

Зоряній матері дуже важко дивитися на те, як з усім, що відбувається, справляються її діти. Попри те, що старша дочка живе в Росії, за словами Ольги Сумської, вона дуже переживає за майбутнє своєї Батьківщини, за своїх родичів, але боїться щось говорити, адже все її життя, кар'єра, кар'єра її чоловіка та майбутнє дітей зосереджені у РФ. Старша у РФ, а молодша відмовляється їхати з України: Ольга Сумська розповіла про труднощі в сім'ї

"Все ж треба сказати, що ми, дорослі, якось мужньо переносимо це. Діти більш схильні до стану стресу. Тому коли я дивлюся, в якому стані діти, безпосередньо і моя Анечка... Мені, звичайно, дуже шкода, я переживаю за неї", - заявила актриса.

Нагадаємо, 55-річна Ольга Сумська показала зблизька своє обличчя без макіяжу.