Стало відомо, чому Володимир Кличко розлучився з колишньою нареченою та забрав у неї доньку

Український боксер Володимир Кличко та американська актриса Гейден Панеттьєр остаточно розірвали стосунки у серпні 2018 року. З того часу їхня спільна дочка Кайя Євдокія проживає з батьком та бабусею у Києві. І ось, через багато років стало відомо, чому розлучилася солодка парочка.

Стало відомо, чому Володимир Кличко розлучився з колишньою нареченою та забрав у неї доньку - today.ua

Варто зазначити, що наразі дочка Володимира Кличка перебуває у безпеці. Раніше шанувальники американської актриси дуже переживали і поцікавилися, де зараз дочка Гейден, і вона зізналася, що вже не в Україні.

Днями зірка серіалу "Нешвілл" дала перше за довгий час інтерв'ю. Виданню People вона зізналася, що багато років боролася із наркотичною залежністю. Вона була залежною від психоактивних речовин, а її стан погіршився після народження дитини, коли в неї почалася післяпологова депресія.

"Я була на вершині світу і все зруйнувала... Мені здавалося, я досягла дна, коли відкрився люк", - наголосила колишня наречена Володимира Кличка.

Гейден Панеттьєр розпочала свою зіркову кар'єру в 11 років і одразу стала зіркою мильних опер. Їй було лише 15 років, коли хтось із її команди став пропонувати "таблетки щастя" перед виходом на червону доріжку.

Стало відомо, чому Володимир Кличко розлучився з колишньою нареченою та забрав у неї доньку

"Вони мали підбадьорювати мене під час інтерв'ю. Я гадки не мала, що це недоречно, і до чого це мене приведе", - зазначила актриса.

Між зйомками Гейден Панеттьєр налягала на алкоголь та приймала опіоїди, а її кар'єра процвітала. Але все завдяки тому, що вона з'являлася тверезою на зйомках. Але ситуація почала виходити з-під контролю та з роками вона вже не уявляла свого життя без наркотиків та алкоголю. Ситуація погіршилася через вагітність та після народження дитини.

Стало відомо, чому Володимир Кличко розлучився з колишньою нареченою та забрав у неї доньку

"У мене ніколи не було почуття, що я хочу нашкодити своїй дитині, але я не хотіла проводити з нею час", - наголосила актриса.

Гейден Панеттьєр зізналася, що алкоголь зруйнував її стосунки із Володимиром Кличком. Зірка вислизала з дому, щоби випити з подругами.

"Він не хотів бути поряд зі мною. Я сама не хотіла бути поруч із собою. Але з опіатами та алкоголем я на мить могла відчути себе щасливою. Тоді я почувала себе гірше, ніж раніше. Це був період саморуйнування", - зазначила актриса.

Стало відомо, чому Володимир Кличко розлучився з колишньою нареченою та забрав у неї доньку Вона прокидалася з тремтінням у руках і не могла розпочати день без кількох ковтків алкоголю. У 2018 році Гейден Панеттьєр прийняла рішення відправити свою дочку жити з батьком в Україну, бо розуміла, що не може належним чином піклуватися про неї.

"Це було найважче, що мені колись доводилося робити. Але я хотіла бути для неї найкращою мамою - а іноді це означає, що треба розлучитися з дитиною", - заявила колишня наречена Кличко.

Стан здоров'я зірки погіршився, і вона опинилася у лікарні із жовтяницею. Її печінка відмовляла. І лише після восьми місяців у реабілітаційному центрі змогли повернути актрису до нормального життя.

Нагадаємо, колишня наречена Кличко сильно схудла і змінилася до невпізнання.