Сотні нацгвардійців захищають держдачу Зеленського від протестуючих українців

Президент України Володимир Зеленський ховається від невдоволення українців за спинами бійців Національної гвардії. Сотні силовиків оточили і охороняють держдачу в Конча-Заспі, де зараз проживає сім'я глави держави. Що відбувається в Києві, і чого боїться Володимир Зеленський?

Сотні нацгвардійців захищають держдачу Зеленського від протестуючих українців - today.ua

Після рішення суду про те, що обвинувачений у вбивстві журналіста Павла Шеремета учасник бойових дій на Донбасі Андрій Антоненко залишиться під вартою ще на два з половиною місяці, в Києві спалахнули масштабні акції протесту. Після чого до місця проживання глави держави стягнули, як повідомляють українські ЗМІ, сотні силовиків.

Учасник війни на Донбасі Андрій Антоненко за рішенням Шевченківського суду Києва залишиться під вартою ще на 60 днів до 19 грудня поточного року. Побратими обвинуваченого у вбивстві Павла Шеремета не згодні з доводами правоохоронців і рішенням суду, ветерани війни вважають, що Антоненко не винен, тому повинен бути відпущений на свободу.Сотні нацгвардійців захищають держдачу Зеленського від протестуючих українців Як повідомляється, учасників протесту в Києві було менше, ніж нацгвардейцев, однак без сутичок не обійшлося. Прихильники невинності Андрія Антоненко стверджують, що поліцейські розпилювали газ і «пом'яли» деяких активістів.

Офіційних даних про постраждалих та травмованих немає. Відзначимо, загибель журналіста Павла Шеремета сталася в Києві 20 липня 2016 року. Автомобіль, в якому знаходився співробітник ЗМІ був підірваний.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що депутати, яким подобається Росія, можуть туди поїхати, а в Україні буде встановлено народовладдя ...