Собака випрошував їжу на вулиці, але тільки через місяць стало зрозуміло, чому він був постійно голодним

Ця історія про мудрість тварин та людську добросердечність сталася в одному з великих міст в Сибіру. Головною героїнею тих подій стала бездомна дворняжка, яка з незрозумілих причин протягом довгого часу всіма можливими способами випрошувала у перехожих їжу. Навіщо собаці знадобилося скільки їжі?

Собака випрошував їжу на вулиці, але тільки через місяць стало зрозуміло, чому він був постійно голодним - today.ua

Більшість людей, дивлячись на бездомну дворняжку, яка мотала хвостиком, стрибала на задніх лапках з благанням в очах, проходили повз. Але зустрічалися нещасному собаці і добрі люди, які кидали йому шматок хліба, печиво або навіть жменю горіхів. Тварина все їстівне тут же підбирала і відносила геть. Через зовсім не багато часу собака з'являвся в жвавих місцях знову і випрошував їжу.

Собака випрошував їжу на вулиці, але тільки через місяць стало зрозуміло, чому він був постійно голоднимОдного разу кудлатому жебракові зустрілася дівчина, що живе неподалік. Вона почала підгодовувати собаку. Бездомний звір з'їдав все без залишку, а потім знову бігав у пошуках їжі.

Дівчина ніяк не могла зрозуміти, чому собака стільки їсть і ні на хвилину не припиняє випрошувати їжу у городян. Навіть після того, як був добре нагодований.

Після довгих роздумів добра жінка, у якої було своїх дві собаки, все ж забрала ненаситну дворняжку до себе додому. Апетит у тварини не змінився, вона продовжувала багато їсти.

Чому собака поглинає стільки їжі, з'ясувалося лише через місяць... Коли одного разу вранці господиня побачила свою вихованку з цілим виводком цуценят. Майбутня мама знала, що заради народження здорових дітей, вона повинна добре харчуватися, тому невтомно бігала по місту в пошуках їжі.

Собака випрошував їжу на вулиці, але тільки через місяць стало зрозуміло, чому він був постійно голоднимПотомство у собаки народилося здорове і міцне. Через кілька місяців, коли цуценята підросли, кожному з них знайшли господаря. Та й маму теж забрали в добрі руки, де про неї піклуються і люблять.

Ось така дивовижна історія сталася у величезному мегаполісі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про собаку, який навчився розмовляти і випрошувати їжу у господарів. У це справді важко повірити...