Собака хаскі знайшла в лісі покинутих кошенят: те, що відбулося далі, змушує здригнутися

Собака по кличці Беннер стала зіркою Мережі після того, як її хазяйка Уїтні розповіла дивовижну історію. Розповідь міс Бралі слухати без сліз неможливо.

Собака хаскі знайшла в лісі покинутих кошенят: те, що відбулося далі, змушує здригнутися - today.ua

Мешканка США Уїтні Бралі не може обходитися без допомоги свого собаки-компаньйона по кличці Беннер. Службова собака породи хаскі старанно виконує свої обов'язки, полегшуючи життя своєї господині. Але після того, як Уітні та Беннер прогулялися якось по лісі, без допомоги хаскі не може обходитися ще дехто. Розповімо про все по порядку.

Собака хаскі знайшла в лісі покинутих кошенят: те, що відбулося далі, змушує здригнутисяВ один прекрасний день Уїтні Бралі разом зі своєю собакою Беннер вирушили на прогулянку в найближчий ліс. Погода була сонячна, але досить прохолодна.

У якийсь момент собака щось почула в густих заростях і кинулася туди, Уітні поспішила за нею. І тут дівчина побачила, що Беннер відкриває велику картонну коробку. Заглянувши всередину міс Брали побачила сім крихітних новонароджених кошенят. Малюки дуже замерзли і були голодні.

Собака хаскі знайшла в лісі покинутих кошенят: те, що відбулося далі, змушує здригнутисяПухнастиків вирішено було принести додому. Поки Уїтні думала, що робити з кошенятами, Беннер проявила свій материнський інстинкт. Службова собака усиновила всіх сімох кошенят, вона стала їх гріти своїм тілом і пухнастою шерстю, піклуватися та оберігати так, ніби вони були її цуценятами.

Собака хаскі знайшла в лісі покинутих кошенят: те, що відбулося далі, змушує здригнутисяМинуло небагато часу, завдяки спільним зусиллям Уїтні і Беннер всі кошенята підросли і перетворилися на маленьких здорованів, активних і здорових. Тепер міс Бралі шукає для кожного люблячу сім'ю, оскільки їй дуже не хочеться віддавати врятованих крихіток в притулок для тварин.

Собака хаскі знайшла в лісі покинутих кошенят: те, що відбулося далі, змушує здригнутисяПропонуємо вам подивитися, як виглядає плід любові хаскі і пітбуля. Унікальні і дуже гарненькі цуценята-метиси однозначно змусять вас посміхнутися від розчулення.