Смешко відмовився співпрацювати з Порошенком і Зеленським, як з президентами

697
Смешко відмовився співпрацювати з Порошенком і Зеленським, як з президентами - today.ua

Прес-секретар колишнього кандидата в президенти, екс-начальника Головного управління військової розвідки Міноборони, колишнього голови Служби безпеки України Ігоря Смешка Зоя Завгородня повідомила, що він не збирається співпрацювати ні з одним з двох кандидатів у президенти України, які вийшли у другий тур, – ні з шоуменом Володимиром Зеленським, ні з чинним президентом Петром Порошенком.

Прес-секретар Ігоря Смешка зазначила, що він взагалі не веде переговорів зі штабами кандидатів Петра Порошенка і Володимира Зеленського про майбутніх посадах.

“Ігор Петрович не погоджувався і не приймав ніяких пропозицій ні від одного з кандидатів”, – сказала Зоя Завгородня.

Прес-секретар також додала, що Ігор Смешко і в майбутньому не погодиться ні на які посади від кандидатів, що пройшли в другий тур виборів.

Раніше Ігор Смешко заявив, що не підтримує ні чинного главу держави Петра Порошенка, ні шоумена Володимира Зеленського. Він також підкреслив, що не є “технічним проектом влади”, як його називають багато ЗМІ. Що стосується Петра Порошенка, то він, на думку Смешка, “не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану”. Щодо Володимира Зеленського Смешко зазначив, що “не знає такого політика, державного діяча, фахівця системних державних органах управління”.

загрузка...