«Слуги» хочуть зупинити епідемію Covid-19 в Україні за допомогою російської вакцини

У парламентській фракції «Слуга народу» пролунала думка, що Україна в обставинах, що склалися, просто зобов'язана почати переговори з Російською Федерацією про постачання вакцини від Covid-19. Таку думку висловив народний депутат від пропрезидентської фракції Олександр Качура.

«Слуги» хочуть зупинити епідемію Covid-19 в Україні за допомогою російської вакцини - today.ua

Нардеп в ефірі одного з телеканалів заявив, що якщо буде доведена ефективність російської вакцини від коронавіруса, Україна повинна почати переговори щодо закупівлі необхідних для зупинки епідемії Covid-19 в країні партій препарату.

«Якщо російська вакцина покаже свою ефективність, будуть рекомендації відповідні, ми будемо зобов'язані закуповувати, я вважаю» - заявив Олександр Качура.

На думку нардепа, Україна просто не має права відмовлятися від ефективної вакцини і зобов'язана домовитися з виробником про закупівлю препарату в потрібній кількості. Олександр Качура підкреслив, що в будь-якому випадку, незважаючи ні на що, на першому місці для будь-якого уряду має бути здоров'я і життя громадян держави.«Слуги» хочуть зупинити епідемію Covid-19 в Україні за допомогою російської вакцини Подібну думку раніше висловлював голова політради партії «Опозиційна платформа - За життя». Більш того, народний депутат Віктор Медведчук особисто зустрівся і домовився з президентом РФ про постачання вакцини в Україну. Нардеп стверджує, що Володимир Путін висловив готовність поставляти в Україну препарат, що формує імунітет проти смертоносного коронавіруса.

До слова, в ВООЗ щодо ефективності російської вакцини від Covid-19 заявили, що перевірять інформацію про проведення клінічних випробувань даного препарату.

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив, що Україна буде чекати, поки на Заході розроблять «справжню» вакцину від коронавіруса. Президент не довіряє російському препарату.