Шоколадний манікюр: 3 наймодніші відтінки нігтів осені 2022

Восени візажисти та майстри манікюру обирають глибші та насичені тони. Текстури стають щільнішими – модниці ходять виглядати більш вишукано та елегантно. У тренді виявився так званий шоколадний манікюр – їх все частіше демонтрують світові знаменитості. Є три найактуальніші кольори нігтів осені 2022 року.

Шоколадний манікюр: 3 наймодніші відтінки нігтів осені 2022  - today.ua

Час строкатих фарб пішов - на зміну літнім яскравим тонам прийшли більш пігментовані та темні.

Молочний шоколад

Шоколадний манікюр: 3 наймодніші відтінки нігтів осені 2022

Такий відтінок ідеально виглядає на нігтях мигдалеподібної та квадратної форми та підкреслює гарний тон шкіри. Нюанс шоколадного манікюру – у глянцевому топі. Завдяки йому гель-лаки виглядають дуже гламурно. Нігті повинні переливатись як вироби із лакованої шкіри.

Перлинний шоколад

Шоколадний манікюр: 3 наймодніші відтінки нігтів осені 2022

Американська модель Хейлі Бібер задала тренд у манікюрі, вибравши ультрамодний колір. Він уже був популярним влітку 2021 року, а восени цього року на нього знову звернули увагу перші красуні планети. Дружина канадського співака Джастіна Бібера обрала шоколадний відтінок, прикрашений втиранням із перлиним сяйвом. Такий манікюр не потребує додаткового дизайну та легко повторюється в домашніх умовах.

Шоколадна глазур

Шоколадний манікюр: 3 наймодніші відтінки нігтів осені 2022

А для найсміливіших модниць підійде глибокий насичений шоколадний колір. Нігті з ним виглядають так, наче їх занурили в глазур. Такий колір гармонійно поєднується зі шкіряним одягом чорного кольору, який в осінньо-зимових колекціях зараз використовують найкращі дизайнери світу.

Нагадаємо, який манікюр краще зробити на короткі нігті – стилісти показали чотири трендові дизайни.