Школа з 1 вересня: в коридорах розкреслять лінії, через які дітям заборонять переступати

Коронавірус повністю змінив шкільні правила для дітей, вчителів та батьків в Україні. У Кабміні розробили вимоги, які будуть обов'язкові для всіх, хто заходитиме до навчального закладу. Чого тільки варте нанесення розмітки на підлозі в коридорах ...

Школа з 1 вересня: в коридорах розкреслять лінії, через які дітям заборонять переступати - today.ua

Епідемія коронавируса в Україні продовжує набирати обертів. У зв'язку з цим уряд країни розробив цілий ряд правил, за якими тепер будуть зобов'язані працювати всі школи.

1. Школи будуть працювати тільки в «зеленій», «жовтої» і «помаранчевої» зонах. У «червоній» зоні всі навчальні заклади закриють на карантин.

2. Коридорами шкіл діти і педагоги повинні будуть пересуватися тільки в масках або респіраторах. Персонал зобов'яжуть міняти засоби захисту кожні 3 години.

3. Всім співробітникам шкіл прямо на вході будуть вимірювати температуру тіла. Вище позначки 37,2 є підставою для недопущення працівника до навчального закладу.

4. Батькам і стороннім особам заборонено переступати поріг школи. Виняток - супроводжуючі особи дитини з інвалідністю, яка самостійно не може дістатися до класу.

5. Під час навчального дня діти повинні перебувати переважно в одному класі і не ходити з кабінету в кабінет. Школа з 1 вересня: в коридорах розкреслять лінії, через які дітям заборонять переступати 6. У коридорах на підлозі завдадуть розмітку двостороннього руху, щоб діти не перетиналися між собою.

7. По можливості, уроки повинні проводитися на свіжому повітрі.

8. Перед початком кожного уроку вчитель зобов'язаний поцікавитися у дітей про їхнє самопочуття.

9. Відстань між партами в класах збільшать, якщо такої можливості немає, то уроки повинні будуть проводитися в актових залах.

10. Діти, які страждають захворюваннями легенів, цукровим діабетом, з ослабленою імунною системою навчатимуться на екстернаті або дистанційно.

11. Свято першого дзвоника рекомендують скасувати, щоб уникнути масового скупчення людей.

Нагадаємо, першокласників з 1 вересня 2020 року очікують нові правила в школах. Що підготували в МОН для дітей, які вперше переступлять шкільний поріг?