Школа з 1 вересня: в коридорах розкреслять лінії, через які дітям заборонять переступати

Автор: Шевченко Лилия

Коронавірус повністю змінив шкільні правила для дітей, вчителів та батьків в Україні. У Кабміні розробили вимоги, які будуть обов'язкові для всіх, хто заходитиме до навчального закладу. Чого тільки варте нанесення розмітки на підлозі в коридорах ...

Школа з 1 вересня: в коридорах розкреслять лінії, через які дітям заборонять переступати - today.ua

Епідемія коронавируса в Україні продовжує набирати обертів. У зв'язку з цим уряд країни розробив цілий ряд правил, за якими тепер будуть зобов'язані працювати всі школи.

1. Школи будуть працювати тільки в «зеленій», «жовтої» і «помаранчевої» зонах. У «червоній» зоні всі навчальні заклади закриють на карантин.

2. Коридорами шкіл діти і педагоги повинні будуть пересуватися тільки в масках або респіраторах. Персонал зобов'яжуть міняти засоби захисту кожні 3 години.

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Верховна Рада готується прийняти закон про вилучення земель для потреб ЗСУ

3. Всім співробітникам шкіл прямо на вході будуть вимірювати температуру тіла. Вище позначки 37,2 є підставою для недопущення працівника до навчального закладу.

4. Батькам і стороннім особам заборонено переступати поріг школи. Виняток - супроводжуючі особи дитини з інвалідністю, яка самостійно не може дістатися до класу.

5. Під час навчального дня діти повинні перебувати переважно в одному класі і не ходити з кабінету в кабінет. Школа з 1 вересня: в коридорах розкреслять лінії, через які дітям заборонять переступати 6. У коридорах на підлозі завдадуть розмітку двостороннього руху, щоб діти не перетиналися між собою.

7. По можливості, уроки повинні проводитися на свіжому повітрі.

8. Перед початком кожного уроку вчитель зобов'язаний поцікавитися у дітей про їхнє самопочуття.

9. Відстань між партами в класах збільшать, якщо такої можливості немає, то уроки повинні будуть проводитися в актових залах.

10. Діти, які страждають захворюваннями легенів, цукровим діабетом, з ослабленою імунною системою навчатимуться на екстернаті або дистанційно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

11. Свято першого дзвоника рекомендують скасувати, щоб уникнути масового скупчення людей.

Нагадаємо, першокласників з 1 вересня 2020 року очікують нові правила в школах. Що підготували в МОН для дітей, які вперше переступлять шкільний поріг?