Сергій Притула зізнався, за які гроші живе його родина під час війни

З початку повномасштабної війни майже усі українські зірки втратили роботу. У тому числі й Сергій Притула, який більше не виступає як комік та не знімається у телепередачах. Наразі шоумен повністю зайнятий благодійним фондом, і нещодавно йому вдалося зібрати понад 600 мільйонів гривень, які мали піти на закупівлю Байрактарів. Але гроші витратити не вдалося, оскільки турецька компанія-виробник, вражена згуртованістю українців, дала Україні літальні апарати безоплатно.

Сергій Притула зізнався, за які гроші живе його родина під час війни - today.ua

Нещодавно Сергій Притула розповів, що його родина знаходиться на Західній Україні, де його дружині вже вдалося знайти роботу та влаштувати дітей у гуртки. Сам же шоумен знаходиться у Києві, де займається своїм благодійним фондом. Можна було б подумати, що зірка шоу "Хто зверху" живе на гроші зі свого фонду, але це не так. За словами шоумена, єдині, хто в організації одержують зарплату, це директор Ганна Гвоздяр та бухгалтер.

Завдяки тому, що багато років Сергій Притула був успішним телеведучим, знімався у популярних телешоу, а також мав власний комедійний проект "Вар'яти", йому вдалося відкласти певну суму. Сергій Притула зізнався, за які гроші живе його родина під час війни

"Дуже багато років я був одним із найбільш оплачуваних телеведучих країни. Крім того, я мав власне комедійне шоу, і, м'яко кажучи, я досить економна людина, і подушки, яка в мене була накопичена, мені, я сподіваюся, вистачить", – зазначив Сергій Прітула.

Також шоумен подумав про те, як йому отримувати прибуток незалежно від роботи, і вклав гроші в цінні папери. За словами артиста, "немалі дивіденди" дозволяють йому утримувати себе, дружину та дітей, допомагати мамі та донатити.

Нагадаємо, Сергій Притула ніжно звернувся до дружини у свій день народження: "Мій сонячний байрактарчик".