Сім'я загиблого в ДТП з Єфремовим чоловіка погодилася на обговорення компенсації

Сім'я загиблого в ДТП з Єфремовим чоловіка погодилася на обговорення компенсації - today.ua

Актор Михайло Єфремов може «відкупитися» за влаштоване ним в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння криваве ДТП в Москві. Принаймні, адвокат артиста повідомив, що сім'я Захарова змінила свою позицію щодо грошового відшкодування за завдану шкоду.

Адвокат актора Михайла Єфремова Ельман Пашаєв, заявив, що сім'я загиблого змінила свою позицію щодо фінансової компенсації. Якщо раніше рідні Сергія Захарова категорично відмовлялися від грошей, то тепер вони готові розмовляти на цю тему. Подробиці розповіли адвокати обох сторін.

За словами Пашаєва, Валерій (брат загиблого Сергія Захарова) сказав йому особисто, що він готовий сісти за стіл переговорів, якщо його адвокат Добровінський не буде проти. Адвокат Єфремова додав, що сам Добровінський заявляє про те, що сім'я Захарова навідріз відмовляється від розмови про фінансову компенсацію.

«Я хотів зустрітися і обговорити. Є судова практика у таких справах, навіть де-то ми готові більше відшкодувати, ніж у судовій практиці», — сказав Ельман Пашаєв журналістам і додав, що тепер він має намір зателефонувати Олександру Добровінському.

Сім'я загиблого в ДТП з Єфремовим чоловіка погодилася на обговорення компенсаціїЗ цього питання висловився адвокат сім'ї загиблого Олександр Добровінський повідомив пресі, що Валерій Володимирович (брат загиблого Захарова) сказав Пашаєву звертатися до нього для обговорення пристрою переговорів. Але що стосується компенсації, рішення буде приймати сім'я, а не адвокат.

«Всі питання по влаштуванню переговорів і по самих переговорах, де вони будуть відбуватися і коли, — це треба обговорювати зі мною, а все інше — звичайно, буде приймати рішення сім'я, я ніякого відношення до цього не маю. Я впевнений, що вони відмовляться, принаймні, до сьогоднішнього дня вони мені так говорили. Але я готовий зустрічатися з усіма, і вони [сім'я] будуть зустрічатися, якщо це предметна розмова — будь ласка. Я готовий», - пояснив Олександр Добровінський.

Крім того, адвокат додав, що на такій зустрічі повинен бути присутнім хтось з відомих людей громадськості або записати її на відео. Щоб у майбутньому ніхто не можу інтерпретувати сказане кимось у ході розмови з вигодою для себе і на шкоду сім'ї, яка переживає величезне горе.

Нагадаємо, раніше винуватець страшної ДТП, в якому загинула людина, актор театру і кіно Михайло Єфремов публічно розкаявся. Він записав відео, в якому звернувся до сім'ї загиблого Сергія Захарова. Що сказав артист в своєму зверненні?

Свято 8 серпня: зав'яжіть нитку на зап'ясті в день Єрмолая
Православні християни 8 серпня згадують діяння і підносять молиться в пам'ять про святого мученика Ермолае Никомидійського. Своє життя він присвятив п...
Гороскоп на 8 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Левам пригальмувати, а Водоліям всмак поспілкуватися
Гороскоп на суботу, 8 серпня 2020 року, обіцяє всім знакам Зодіаку непростий день, в якому буде багато несподіваних моментів. Вам знадобиться розсудли...
В Україні отримати субсидію стане складніше: до сукупного доходу врахують навіть гроші дорослих дітей
Влада України продовжує шукати способи економії бюджетних коштів. На цей раз оптимізація впритул зачепила нарахування субсидій. На жаль, багатьом укра...
Хвилинка гумору: в Німеччині сімейка диких кабанів потягла сумку у відпочиваючого на пляжі
Курйозна і смішна ситуація сталася в передмісті Берліна (Німеччина). Під час відпочинку на пляжі одного з відпочиваючих не пощастило. Він прийшов поні...
Катастрофа в Бейруті: президент Лівану заговорив про вибух бомби або ракетний удар по території порту
Лідер ліванського народу Мішель Наїм Аун під час виступу в п'ятницю, 7 серпня 2020 року, заявив, що списувати катастрофу на вибух селітри ще дуже рано...