“Сімейна вечеря“: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак засвітила інтер'єр його розкішної квартири у Києві

Автор: Анастасия Березовская

Колишній чоловік Ані Лорак разом зі своєю молодою нареченою Лілією після нападу Росії на територію України полетів на свою батьківщину – Туреччину. Коли в українській столиці стало більш-менш безпечно, родина повернулася до своєї київської квартири.

“Сімейна вечеря“: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак засвітила інтер'єр його розкішної квартири у Києві - today.ua

Муратові Налчаджиоглу дуже пощастило, адже його житло не постраждало ні від російських окупантів, ні від ракет.

Живе Мурат у розкішній квартирі, швидше за все орендованій. При вході його зустрічає простора кімната - кухня, поєднана зі їдальнею та відпочинковою зоною. На кухні є сучасна техніка та кухонний острів. Саме у цій частині квартири любить проводити багато часу колишній чоловік Ані Лорак. Він готує різні кулінарні вишукування та традиційні страви турецької кухні, щоб порадувати свою дівчину різними смаколиками.

У квартирі є еркер, де розмістився великий обідній стіл, за яким можуть сісти щонайменше шість осіб. “Сімейна вечеря“: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак засвітила інтер'єр його розкішної квартири у Києві Цього разу турецький бізнесмен приготував справжню сімейну вечерю – насмажив м'яса, зварив картоплю та нарізав салат, красиво все подавши за обіднім столом.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На фото, яким поділилася наречена колишнього чоловіка Ані Лорак, можна побачити зону для відпочинку: біля стіни стоїть м'який диван, на якому люблять проводити час закохані за переглядом фільмів на великому плазмовому телевізорі.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак прогулявся з нареченою сонячним Києвом - ось це красуня.