Щасливчики тижня: названо три знаки Зодіаку, на які чекає удача в кінці грудня

Автор: Леся Ловіцька

Українці зараз готуються до Нового року – до нього залишився лише тиждень. Астрологи вирішили потішити представників трьох знаків Зодіаку. Зірки обіцяють їм неймовірне везіння наприкінці грудня.

Щасливчики тижня: названо три знаки Зодіаку, на які чекає удача в кінці грудня  - today.ua

Езотерики вважають, що наступний тиждень буде особливо успішним у трьох знаків Зодіаку – Львів, Раків та Водоліїв. З 23 грудня і до 1 січня вони зможуть досягти поставлених цілей, зробити вигідні покупки і на певний час забути про проблеми. Цей період везіння – найсприятливіший для радикальних змін у житті.

Рак

У цього знака Зодіаку розпочнеться довгоочікувана біла смуга. Позитивні події очікуються вже у перші дні нового тижня. Ці люди відчують сплеск енергії та приплив життєвих сил. Вони направлять їх на вирішення проблем на роботі, а також на спілкування з чоловіками. Увагу Ракам забезпечено – їм вдасться отримати надбавку до зарплати та реалізувати давню мрію.

Щасливчики тижня: названо три знаки Зодіаку, на які чекає удача в кінці грудня

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Лев

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, наприкінці року будуть на вершині своїх можливостей. Успіх чекає на людей цього знака на кожному кроці. Вони будуть впевнені в собі, випромінюватимуть силу, що не залишиться непоміченим. Просування по службі, нові проекти та вигідні пропозиції "зваляться" на Львів в останні дні 2022 року.

Щасливчики тижня: названо три знаки Зодіаку, на які чекає удача в кінці грудня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водолій

Водолії наступного тижня будуть успышними як у робочих справах, так і в особистому житті. Вони можуть вільно виявляти ініціативу, яка допоможе досягти бажаного. Тиждень перед 2023 роком буде багатим на події та приємні зустрічі. Друзі порадують людей цього знака подарунками, а також на них чекає сюрприз від коханих.

Раніше астрологи назвали знаки Зодіаку, яким потрібно бути особливо обережними у січні 2023 року – вони ризикують залишитись без грошей.