Милий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для свята

Настав лютий, а це означає, що всі почали готуватися до Дня всіх закоханих. Дівчата замовляють гарну білизну, обирають вбрання на побачення або для походу до ресторану, продумують зачіску, макіяж та манікюр. Ми зібрали найкращі ідеї рожевого манікюру на найромантичніше свято у році.

Милий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для свята - today.ua

Милий рожевий манікюр на 14 лютого

День усіх закоханих характеризується в основному з двома кольорами: рожевим – колір романтики, і червоним – колір пристрасті та троянд. Ми зібрали найкращі ідеї для нейл-дизайну на це свято.

Обмежуватися лише рожевим та червоним не обов'язково. Можна впровадити нюдові відтінки, прозорий колір, фіолетовий і навіть жовтий.

Не забувайте про блиск – адже гліттер – тренд 2023 року. Чим більше блиску, тим більша ймовірність, що вас помітять.

Звичайно ж, головними малюнками для манікюру на День усіх закоханих є серця, конверти з любовними листами, рядки з цих любовних листів, написи, захід сонця та ХО - що означає "цілую, обіймаю".

Милий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для святаМилий рожевий манікюр на 14 лютого: найкращі ідеї нейл-дизайну для свята

Пропонуємо вам найкращі ідеї рожевого манікюру з Інстаграм.

Нагадаємо, ми показали чотири трендові дизайни манікюру, який непомітно відростає.