Найнебезпечніші продукти для здоров'я серця назвав іспанський кардіолог

Лікар-кардіолог з Іспанії Пабло Канепа перерахував ряд продуктів харчування, які найбільш небезпечні для серця.

Найнебезпечніші продукти для здоров'я серця назвав іспанський кардіолог - today.ua

Найбільш шкідливими для серцево-судинної системи продуктами харчування, на думку іспанського лікаря, є хлібобулочні вироби і напівфабрикати. Якщо вони часті гості на столі, то людина швидко набирає зайву вагу, яка і створює неймовірне навантаження на роботу всього організму. Крім захворювань серця може розвинутися цукровий діабет.

Пабло Канепа в числі найбільш руйнівних для серця продуктів назвав всі види енергетичних і спиртних напоїв.

Найнебезпечніші продукти для здоров'я серця назвав іспанський кардіологКардіолог закликає знизити споживання солі, червоне м'ясо замінити куркою та горіхами, використовувати в приготуванні страв оливкову олія і авокадо. За його словами, це позитивно позначиться на роботі серця і на третину знизить ймовірність виникнення захворювань серцево-судинної системи.

Ще два важливих кроки, які, на думку Пабло Канепи, допоможуть відчувати себе бадьорим і захистити здоров'я до глибокої старості: фізичні навантаження та відмова від тютюнопаління.

Нагадаємо, раніше медики розповіли, які продукти корисні для гіпертоніків. Виявляється, звичайна їжа може стати ліками для нормалізації тиску.