Промови Зеленському пише сценарист фільму “Слуга народу“: хто ще складає тексти для президента

Свого часу кінострічка "Слуга народу" дуже сподобалася українцям, втомленим від владного свавілля. Сценарій до знаменитого фільму, в якому Володимир Зеленський зіграв головну роль, написав Юрій Костюк. Ви, можливо, здивуєтеся, але саме він продовжує співпрацювати вже не з актором, а з президентом Зеленським.

Промови Зеленському пише сценарист фільму “Слуга народу“: хто ще складає тексти для президента - today.ua

У Мережі активно обговорюють новину про те, що сценарист фільму «Слуга народу» є головним спічрайтером президента України. Юрій Костюк, потренувавшись на складанні промов для кіношного героя-президента, тепер пише тексти виступів для президента, але вже цілком реального.

Юрій Костюк є автором промов Володимира Зеленського, які він виголошує під час своїх публічних виступів і в процесі зйомок відеозвернень.

Однак, зрозуміло, що один тільки сценарист «Слуги народу» не впорався б з підготовкою абсолютно всіх текстів промов Зеленського. У команді спічрайтерів президента складається також Юлія Мендель, яка відповідає за офіційну позицію держави, а Кирило Тимошенко несе відповідальність за спецпроекти і відеопрограми.

Водночас, у Володимир Зеленський, як президент країни, сам приймає рішення щодо реакції на ту чи іншу подію. Принаймні, так запевняють у штабі глави держави.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні з ініціативи президента з'явиться шість нових свят. Що пропонує Володимир Зеленський відзначати на державному рівні?