Разумков розповів, що думає про можливість стати президентом України: “Я трохи президент»

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков в бесіді з німецьким журналістом відповів на питання про те, чи готовий він зайняти крісло президента замість Володимира Зеленського.

Разумков розповів, що думає про можливість стати президентом України: “Я трохи президент» - today.ua

Відзначимо, що в Україні давно існує думка, яку озвучували багато політологів і експертів, що наступним президентом країни може стати глава парламенту Дмитро Разумков.

В інтерв'ю німецькому виданню Welt Дмитро Разумков сказав, що зараз у України великі проблеми, над вирішенням яких він думає постійно. Спікер ВР впевнений, що його нинішня посада не залишає часу на мрії про можливе президентство, адже потрібно виконувати поточні завдання. До того ж, Разумков підкреслив, що Україні ще чекає довгий шлях до наступних президентських виборів.

Разумков розповів, що думає про можливість стати президентом України: “Я трохи президент»"Нам потрібно зосередитися на вирішенні цих проблем, а не на політичних амбіціях. По-українськи моя посада-голова парламенту, по – німецьки-президент парламенту. Так що, принаймні, по-німецьки я трохи президент", - не без частки гумору відповів Дмитро Разумков журналісту авторитетного німецького видання.

До слова, коли стало відомо про госпіталізацію президента України з коронавірусом в лікарню «Феофанія», Дмитро Разумков навідріз відмовився виконувати його обов'язки. Спікер ВР заявив, що Володимир Зеленський сам чудово справляється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Дмитро Разумков захворів на коронавірус. Як почувається голова Верховної Ради України?