Проллється багато сліз: два знаки Зодіаку, яким доведеться непросто у вихідні 10-11 грудня

Начебто мало випробувань випало на нашу долю – спочатку пандемія коронавірусу, тепер повномасштабне вторгнення РФ та систематична відсутність світла, води та тепла. Однак астрологи підкидають масло у вогонь, попереджаючи, що двом знакам Зодіаку буде нелегше принаймні цими вихідними. Що на них чекає в період з 10 по 11 грудня?

Проллється багато сліз: два знаки Зодіаку, яким доведеться непросто у вихідні 10-11 грудня - today.ua

Знаки Зодіаку, яким доведеться нелегко у вихідні 10-11 грудня

Лев

У вихідні у представників цього знака Зодіаку виникнуть проблеми в особистому житті. Ймовірно, на них чекає велика сварка з коханою людиною. Не виключені підозри в зраді, любовному листуванні на стороні, а можливо все обмежиться поганим настроєм і запальним характером. Астрологи радять робити ставку не так на емоції, а на холодну голову.

Проллється багато сліз: два знаки Зодіаку, яким доведеться непросто у вихідні 10-11 грудня

Водолій

Низка неприємностей для представників цього знаку Зодіаку розпочнеться на вихідних - 10-11 грудня, і триватиме аж до наступного тижня - 21-22 числа. Вони будуть не в кращому настрої через проблеми з фінансами. Астрологи обіцяють низький прибуток, складності на роботі, а може навіть звільнення. До світлих новорічних та різдвяних свят ситуація тільки погіршиться, через що Водолії будуть у пригніченому настрої.

Нагадаємо, названо три знаки Зодіаку, яким дуже пощастить у другій половині грудня – буде багато щастя.