“Прийде час, поділюсь“: DZIDZIO вперше після розлучення заговорив про особисте життя

Український співак, актор та режисер DZIDZIO дав рідкісне інтерв'ю, розповівши про своє особисте життя та розставання з першою дружиною. Виконавець натякнув на те, що його серце вже не вільне.

“Прийде час, поділюсь“: DZIDZIO вперше після розлучення заговорив про особисте життя - today.ua

Говорячи про розлучення з колишньою дружиною, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років, DZIDZIO зазначив, що йому було важко розлучатися. Михайло та Ярослава Хома зустрілися ще дітьми та прожили значний відрізок часу разом. Музикант зазначає, що, незважаючи ні на що, не залишить у біді колишню дружину і допомагатиме їй, якщо в цьому буде необхідність.

"Не розумію, як, після того, як прожили так довго разом, і людина щось просить, не допомогти. Я завжди відгукнуся на такі прохання. У мене велика повага і подяка Ярославі за роки, прожиті разом... Серце боліло (із -за розлучення - примітка Редактора). Це болючий процес. Це дуже важко. Болісно. Але зараз уже минуло, слава богу", - розповів DZIDZIO.

“Прийде час, поділюсь“: DZIDZIO вперше після розлучення заговорив про особисте життя Полегшити душевні муки, зважаючи на все, Михайлу Хомі допомогла нова кохана. Принаймні такі висновки можна зробити з його слів.

"В особистому житті я вирішив зробити паузу і не розповідати про своє особисте життя. Настане час, поділюся хорошими новинами", – зазначив співак.

Нагадаємо, колишня дружина DZIDZIO засвітила розкішну фігуру в напівпрозорих легінсах та топі.