Зрадять і обдурять: названо три знаки Зодіаку, яких не варто підпускати надто близько

Зрада є досить розтяжним поняттям. Людина може зрадити свою другу половинку, піти наліво та залишити родину, може зрадити колегу на роботі – підставити, забрати клієнта чи проект, а може зрадити друга. Астрологи радять не зближуватися з представниками трьох знаків Зодіаку, оскільки вони частіше за інших здатні обдурити і зробити дуже боляче.

Знаки Зодіаку, яких не варто підпускати надто близько – вони зрадять та обдурять

Водолій

Представники цього знака Зодіаку часто думають тільки про себе та власні потреби. Нерідко саме Водолії зраджують своїх коханих – заводять романи, кидають дітей та йдуть до коханців. Їм не притаманне почуття вірності, а головним є задоволення своїх бажань. Водолії спокійно можуть мати міцну родину і бігати до коханців.

Риби

Представники цього знаку Зодіаку зроблять усе, щоб було добре лише їм. Заради цього вони готові підставити ділового партнера, обдурити колегу, щоб отримати премію або забрати проект, а ведучи бізнес із Рибами, є ризик втратити всі гроші. Заради власної вигоди представники цього знаку готові підставити не лише колег, друзів, а й рідних. Зрадять і обдурять: названо три знаки Зодіаку, яких не варто підпускати надто близько

Скорпіон

Астрологи відзначають, що представники цього знаку Зодіаку готові зрадити всіх, абсолютно – і рідну матір, і близького друга, і другу половинку. Вони можуть красти чужі ідеї, віджати спадщину, увести дружину в кращого друга, розбовтати особисті таємниці друзів і так далі. Експерти з зірок запевняють, що саме Скорпіони найчастіше схильні до зради у всіх його проявах. Нагадаємо, названо найкращу дружину за знаком Зодіаку - найкращого друга, музу і прекрасну коханку.

Зрадять і обдурять: названо три знаки Зодіаку, яких не варто підпускати надто близько - today.ua