Свята 21 березня: Вербоносиця – день, коли можна залучити удачу і здоров'я

Здавна наші предки 21 березня відзначали Вербоносицю. В цей день вирушали до найближчого водоймища, біля якого росла верба. Люди несли додому кілька зрізаних гілок з пухнастими "котиками".

Свята 21 березня: Вербоносиця – день, коли можна залучити удачу і здоров'я - today.ua

Вважалося, що на Вербоносицю верба отримує магічну силу. Гілки дерева ставили у вазу, щоб вони принесли удачу, здоров'я і добробут на весь рік.

Народні прикмети на 21 березня

21 березня традиційно проводжали зиму, яка після дня весняного рівнодення вже була остаточно позаду.

Свята 21 березня: Вербоносиця – день, коли можна залучити удачу і здоров'яНа Вербоносицю прийнято наводити в домі ідеальний порядок, щоб весь рік був благополучним і щасливим.

У цей день наші предки намагалися не починати серйозних справ і не будувати планів на майбутнє, вважалося, що вони не увінчаються успіхом.

Заборонено було на Вербоносицю сваритися і лихословити, а також негативно мислити, щоб не накликати біду на себе і близьких.

Православна церква відзначає в цей день Батьківську суботу 3-ї седмиці Великого посту. Віруючі поминають своїх покійних предків, підносять за них молитви.

Свята 21 березня: Вербоносиця – день, коли можна залучити удачу і здоров'яІменинники 21 березня: Афанасій, Лазар, Феодорит, Іван, Володимир.

Нагадаємо, триває Великий піст 2020. У цей важливий для кожного віруючого християнина час необхідно правильно харчуватися, дотримуючись відповідного церковного календаря, а також очищати душу від скверни.

В Україні індексуватимуть аліменти: з року в рік доведеться платити більше
В Україні вступив в дію закон, згідно з яким аліменти будуть індексуватися. Таким чином, одержувач аліментів зможе з кожним роком мати більше грошей, ...
Жінки в Україні зможуть йти на пенсію в 55 років: дізнайтеся, кому пощастить
Пенсійний вік для жінок в Україні можуть знизити, давши можливість представницям слабкої статі виходити на відпочинок у 55 років, інформує медіа-ресур...
Курс валют знову змінився: долар подорожчав, євро втрачає позиції
У Нацбанку оновили дані за офіційним курсом валют в Україні на кінець поточного тижня. Що відбувається на ринку, і чим це загрожує стабільності націон...
В Україні всіх зобов'яжуть платити внески до накопичувальної пенсії: що пропонує уряд
В Україні можуть ввести обов'язкові внески до накопичувальної пенсії для всіх працюючих громадян. Мінсоцполітики придумало схему, при якій існуюча сол...
Що чекає курс гривні в найближчі місяці: в НБУ озвучили несподіваний прогноз
У Нацбанку розповіли, чого чекати українцям на валютному ринку до кінця поточного року і як зміниться курс гривні. Несподіваний прогноз озвучив глава ...