Порошенко в Сумській області здивував несподіваним зізнанням

Сумщина більш привітно зустріла п'ятого президента України, ніж Дніпро. Петро Порошенко відвідав підприємство «Талан», що в Сумській області, і зустрівся особисто з його працівниками. Колишній український лідер згадував про колишні досягнення.

Порошенко в Сумській області здивував несподіваним зізнанням - today.ua

Екс-президент України Петро Порошенко здійснив робочий візит на підприємство «Талан», де виступили перед робітниками. Петро Олексійович згадав роки свого президентства і зізнався, що весь час з 2014 до 2019 рік, будучи Верховним Головнокомандувачем української армії, носив виключно берци, вироблені на заводі «Талан».

Петро Порошенко сказав, що президент мав «талановські» берци тому, що таке ж взуття носять воїни української армії. Екс-глава держави у своїй промові зізнався, що приїхав з Києва в місто Ромни Сумської області на підприємство «Талан» з однією метою, щоб особисто висловити подяку людям, які одягали і взували ВСУ в найскладніші для країни роки. Берци і форма, вироблені підприємством «Талан» відрізняються гарною якістю, а угоди, укладені його керівництвом, абсолютно прозорі.

«Я дякую вам, що ви змогли зберегти підприємство, не дивлячись на всі випробування, складні часи, змогли трансформувати виробництво, а головне - зробити так, щоб в ці непрості часи бути корисними своїй країні», - сказав під час зустрічі з працівниками підприємства Петро Порошенко.

Нагадаємо, кілька днів тому Петро Порошенко здійснив робочий візит до Дніпра. На жаль, місцеві активісти непривітно зустріли екс-президента, а коли охорона спробувала відтіснити обурений народ, в Петра Олексійовича полетіли яйця.