Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан зізналася, чи має нового хлопця, і які зараз в неї стосунки з Михайлом Заливако

Війна стала тригером для багатьох пар, які завершили свої стосунки - Надя Дорофєєва та Володимир Дантес, Даша та Михайло Кацуріни, Ганна Богдан та Михайло Заливако. Переможниця "Холостяка" через чотири місяці після розлучення розповіла про особисте життя.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан зізналася, чи має нового хлопця, і які зараз в неї стосунки з Михайлом Заливако - today.ua

З початку війни де тільки турагент не побувала. Вона насолоджувалася красою Уельсу, відпочивала в Хорватії, побувала в Лондоні, а зараз знаходиться в Шотландії. Ганна Богдан вирішила відповісти на запитання підписників, і багато з них, звичайно ж, стосувалися її особистого життя – нових стосунків та зв'язку з Михайлом Заливако.

29-річна блогерка зазначила, що поки що у її житті не з'явився новий чоловік. Мабуть, за кордоном зустріти порядну людину не просто, та й складність у спілкуванні, мові та менталітеті суттєва. Напевно, саме тому Ганна Богдан мріє швидше повернутися додому. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан зізналася, чи має нового хлопця, і які зараз в неї стосунки з Михайлом Заливако Турагент зізналася, що більшість питань стосувалася того, чи спілкується вона зі своїм колишнім хлопцем – "Холостяком" Михайлом Заливако. На що дівчина запитала: "Ви вважаєте нормальним спілкуватися з колишніми?" На що думки підписників розділилися майже порівну. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан зізналася, чи має нового хлопця, і які зараз в неї стосунки з Михайлом Заливако Ганна Богдан також розповіла, що незабаром до неї до Шотландії прилітає мати і вони разом повернуться додому в Україну 12 вересня. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан зізналася, чи має нового хлопця, і які зараз в неї стосунки з Михайлом Заливако Нагадаємо, "Холостяк" Михайло Заливако вперше висловився після розставання з Ганною Богдан.