Перший дзвінок в класі і контрольні з усіх предметів: в МОН визначилися з форматом 1 вересня

Автор: Шевченко Лилия

У Міністерстві освіти і науки України придумали, як повинно пройти 1 вересня в школах країни. Крім того, в МОН оприлюднили рекомендації щодо початку навчального процесу.

Перший дзвінок в класі і контрольні з усіх предметів: в МОН визначилися з форматом 1 вересня - today.ua

У зв'язку зі сплеском епідемії коронавируса в Україні, який відзначається в останній час, в Міносвіти настійно рекомендують навчальним закладам відмовитися від організації і проведення масових заходів, присвячених Першому дзвінку і Дню знань.

Заступник міністра освіти і науки України Любомира Мандзій порадила адміністраціям шкіл та інших навчальних закладів провести свято початку нового навчального року в рамках класу. Тобто, кожен клас в своєму кабінеті відокремлено відсвяткує 1 вересня. Перший дзвінок в класі і контрольні з усіх предметів: в МОН визначилися з форматом 1 вересня У той же час, Мандзій підкреслила, що остаточне рішення щодо формату проведення свята першого дзвоника будуть прийматися адміністраціями навчальних закладів.

Представниця МОН впевнена, що проведення святкування Дня знань в рамках класів дозволить не наражати на небезпеку вчителів і учнів. Чиновниця додала, що креативність українських дітей і викладачів забезпечить веселе і запам'ятовується захід, хоч і не масштабне, як це було раніше.

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Українці активно купують квартири за кордоном: названо країни з найнижчими цінами на житло

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується навчального процесу, то він повинен початися зі зрізу знань, отриманих учнями під час дистанційного навчання у другому семестрі навчального року 2019-2020. Так що, викладачам і школярам слід заздалегідь підготуватися до контрольних робіт з усіх предметів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що школи з 1 вересня будуть працювати за новими правилами. У коридорах накреслять лінії, забезпечивши двосторонній рух, щоб учні не перетиналися один з одним.